نام کالا:ست شش نفره غذاخوری

جنس: الیاف پلی استر درجه یک نمد

شامل سه پک دو نفره ( ست 6 نفره )

هر پک شامل دوعدد زیربشقابی، دوعدد زیرلیوانی، دو عدد حلقه دستمال

ابعاد زیر بشقابی 35*35 سانتی متر

ابعاد زیر لیوانی:10*10

ابعاد حلقه دستمال : 8*2.5 سانتی متر

هربسته دوتایی بطورمجرا و شکیل بسته بندی شده

مناسب برای هدیه

استفاده به عنوان زیر بشقابی زیر لیوانی...

زیربشقابی وسیله‌ای ایده‌آل برای جلوگیری از خش و لکه شدن میزنهارخوری است

محصولات دزیره دارای دوام طولانی، شیک و متناسب با استاندارهای رستوران‌داری هستند. زیر بشقابی‌های دزیره را می‌توانید لوله‌ کنید و کنار بگذارید با اطمینان از اینکه دوباره بعد از باز شدن روی میز صاف و تخت قرار می‌گیرد

ارزشمند‌ترین ویژگی الیاف پلی استر این است که سطح آن به راحتی با یک دستمال نمدار تمیز می‌شود. حتی در صورتی که لکه روغنی بر روی آن بچکد ، به راحتی با یک دستمال کفی تمیز میشود ، به این نحو که دستمال کفی را صرفا بر روی خود محل روغنی به آرامی بکشید و با یک دستمال خشک ، کف آن را بگیرید ، در نهایت با یک اتو آن را خشک کنید تا مثل روز اول گردد ، نقطه عطف این محصول در ظرافت بافت و طرح آن نهفته است لذا نباید در شرایط سخت ماشین لباس شوئی قرار گیرد ، امروزه با وجود تولید وسایل شیک و مدرن، هنوز هم الیاف نبافته در میان دوستداران سبکهای سنتی مورد توجه و اقبال است.

برند دزیره در تولید محصولات خود به جای پلاستیک از الیاف پلی استر(PS) به نحو بسیار مبتکرانه ای استفاده کرده است.محصولات دزیره مانند کالاهای کلاسیک در مراحلی به صورت دست ساز و در مراحلی به صورت صنعتی تولید می شوند و به همان نسبت نیز، طبیعی و زیبا به نظر می¬رسند. البته این محصولات نسبت به کالاهای پلاستیکی مزایای فراوانی نیز دارند. از آنجاکه در تولید کالای های پلاستیکی مواد سمی به کار می رود ، که قرار گرفتن آنها روی میز شما مناسب نیست.

چیدمان میز غذا را با زیربشقابی‌های طرح‌دار دزیره رنگ‌آمیزی کنید. زیربشقابی‌های شیک دزیره برای چیدن میز غذا گزینه‌ای ایده‌آل هستند زیرا با هر سبکی از مدرن تا قدیمی به خوبی ست می‌شوند. این زیربشقابی ها 100% از پلی استر تهیه شده اند که ظاهری کاملاً شبیه به مواد طبیعی دارند. ایمن در برابر حرارت و ضد‌لغزش: مواد پلی استر ایمن برای استفاده غذایی، مقاوم در برابر پرتو فرابنفش برای از دست ندادن رنگ و تا 70 درجه سانتی گراد 158 درجه فارنهایت در برابر حرارت مقاوم هستند. نظافت آسان: پرداخت نرم عاملی مهم در بهداشتی بودن این زیربشقابی است که باعث میشود در برابر رشد باکتری ها مقاوم باشد

روش تمیز کردن: حتی در صورتی که لکه روغنی بر روی آن بچکد ، به راحتی با یک دستمال کفی تمیز میشود ، به این نحو که دستمال کفی را صرفا بر روی خود محل روغنی به آرامی بکشید و با یک دستمال خشک ، کف آن را بگیرید ، در نهایت با یک اتو آن را خشک کنید تا مثل روز اول گردد ، نقطه عطف این محصول در ظرافت بافت و طرح آن نهفته است لذا نباید در شرایط سخت ماشین لباس شوئی قرار گیرد با یک عمر دوام: زیربشقابی‌های دزیره محصولی کاملاً قابل اعتماد و محبوب هستند.

کاری از دزیره

ملزومات سفره
فقط کالاهای موجود نمایش داده شود نمایش همه کالاها