نقاشی و خط دستی روی کیف

این روزها که سلیقه ی جوانان در انتخاب لباس ها و ملزومات شخصی شان به سمت خاص و منحصر به فرد بودن سوق پیدا کرده است ، چه بهتر آنکه این مهم را با دست سازه های ایرانی محقق کنیم و نقوش و طرح های ایرانی را در البسه ی خود استفاده کنیم .

 

این بار طراحان پلاک سه تصمیم گرفتند تا این وسیله ی مهم و مفید را برایمان زیبا تر و خواستنی تر کنند .کیف های دوستدار محیط زیست با جنس متقال کلفت از نوع کیف های پارچه ای ست که کاملا به شکل دست دوز آماده شده است . در کنار دست دوز بودن ، مهم ترین ویژگی این کیف طراحی و نقاشی دستی روی پارچه ی آن است . طرح های سنتی و خطاطی های انجام شده با تکنیک های نقاشی روی پارچه به صورت دست نویس ، منجر به تولید کیف هایی سنتی و منحصر به فرد شده که استفاده از آنها علاوه بر ایجاد حس خوشایند همراه داشتن محصولی زیبا و دلنشین سنتی و ساخته ی دست هنرمند ایرانی ، موجب تمایز ظاهر شما با دیگر افراد می شود .

طراحی و رنگ و نقش ظروف ایرانی و منقوش فروشگاه اینترنتی پلاک سه رنگ و بو اصیل و بی نظیری به سفره ی شما عزیزان می بخشد . انار و هندوانه که از مهم ترین عناصر سفره ی یلدا هستند ، چه بهتر و چه چشم نواز تر که در کنار ظروفی به شکل انار و هندوانه قرار گیرند . چه بسا رنگ سرخ این ظروف و طراحی منحصر به فردشان که حاصل دست رنج هنرمندان ایرانی ست گرمی سفره ها و دل هامان را بیشتر کند . درکنار این ظروف می توان از دکوری های شیشه ای به شکل انار استفاده کرد که براق و درخشان در کنار سفره ی شما چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کنند .

 

 

با مراجعه به بخش کیف،  وبسایت فروشگاه اینترنتی پلاک سه می توانید مناسب سلیقه و نیاز خود بهترین انتخاب را داشته باشید .


برچسب ها: نقاشی دستی - خطاطی روی کیف- کیف های دوستدار محیط زیست
نوشته شده در دوشنبه 11 دی 1396 ساعت: 01:00 ب.ظ توسط: مدیر ، نظر دهید ( 0 ) نظر