محدوده قیمت
حذف همه قیمت
از تومان
تا تومان
فقط نمایش کالاهای موجود
فقط کالاهای تخفیف دار

خرید انواع خرید انواع تابلو خطاطی و نقاشی ( فانتزی و کلاسیک )

تابلو خط دلنشین
7875-تابلو خط دلنشین
420,000 تومان
وضعیت کالا : موجود
تابلو سرمه دوزی حافظ
7807-تابلو سرمه دوزی حافظ
465,000 تومان
وضعیت کالا : موجود
تابلو گلنار
5835-تابلو گلنار
85,000 تومان
وضعیت کالا : موجود
تابلو مامان و خونه
5821-تابلو مامان و خونه
65,000 تومان
وضعیت کالا : موجود
تابلو مادرانه
8007-تابلو مادرانه
39,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
تابلو آشنایی
8006-تابلو آشنایی
49,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
تابلو سرمه دوزی حافظ 2
7808-تابلو سرمه دوزی حافظ 2
350,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
تابلو خط جانان
7757-تابلو خط جانان
153,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
تابلو خط
7756-تابلو خط
224,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
تابلو سنگی بخند
7623-تابلو سنگی بخند
34,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
تابلو سنگی جان و جهان
7622-تابلو سنگی جان و جهان
49,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
تابلو سنگی جانا
7621-تابلو سنگی جانا
49,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
تابلو نقاشی خط
7518-تابلو نقاشی خط
300,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
تابلو نقاشی خط
7517-تابلو نقاشی خط
153,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
تابلو نقاشی خط
7516-تابلو نقاشی خط
198,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
تابلو سنگی شعر
7508-تابلو سنگی شعر
27,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
قاب کاشی
7433-قاب کاشی
55,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
تابلو سنگی تویی
6971-تابلو سنگی تویی
27,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود

خرید تابلو

هر یک از وسایل و اکسسوری‌های منزل به نوعی می‌توانند در زیباسازی دکوراسیون منزل نقش اساسی داشته باشند. خرید تابلو در انواع مختلف نیز می‌تواند در نگاه اول هر بیننده یا مهمانی که وارد منزل شما می‌شود را به خود جذب کند. به طور کلی تابلو‌های زیادی وجود دارند که به دلیل نقش و طرح زیبایی که در آن‌ها به کار رفته است، طرفداران زیادی دارند. این تابلو‌ها می‌توانند محیط کار یا منزل شما را به بهترین شکل نشان دهند. البته قبل از خرید تابلو شعر با انواع دیگر، بهتر است تا به نکات مهم در ارتباط با آن توجه ویژه کنید.

انواع تابلو‌ها

⦁ تابلو خط

همانطور که از نام این نوع تابلو‌ها مشخص شده است، از خطوط بسیار زیبایی تشکیل شده‌اند که با توجه به هنر خطاط، می‌تواند قیمت‌های متفاوتی داشته باشد. در برخی از این تابلو‌ها، خطاط با انتخاب شعری بسیار عالی و طرحی زیبا، نظر افراد زیادی را به خود جلب کند و در نهایت خریداران برای آن صف بکشند. به طور کلی خرید تابلو خط برای آن دسته از کسانی که به شعر و هنر علاقه زیادی دارند، توصیه می‌شود. علاوه بر این، بهتر است بدانید که یکی از انواع تابلو‌های خط در ایران که طرفداران زیادی نیز دارد، به تابلوی نستعلیق معروف شده است. معمولاً اگر شعری با خط نستعلیق نوشته شود و طرح مناسبی داشته باشد با این نام فروخته خواهد شد. خرید تابلو شعر و خط می‌تواند مناسب هر محیطی اعم از محیط کار یا منزل باشد.

⦁ تابلو سنگی

برای ساخت این نوع تابلو‌ها نیز از سنگ طبیعی استفاده می‌شود. به طور کلی اگر قصد خرید تابلو‌های فانتزی را دارید که در منازل و محیط‌های کار تا به حال کمتر دیده شده‌اند اما زیبایی منحصر به فردی دارند، انتخاب تابلو سنگی می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. بهتر است بدانید که تابلو‌های سنگی با رنگ‌های طبیعی و مصنوعی در کنار هم می‌توانند تبدیل به تابلو بسیار زیبایی شوند که طرفداران خاص به خود را نیز دارد. این نوع تابلو‌ها معمولاً نسبت به تابلو خط قیمت پایین‌تری دارد و از این نظر نیز بسیار به صرفه است. بهتر است بدانید که گا‌هاً این تابلو‌ها را با ترکیب با تابلو‌های نقاشی، تبدیل به یک اثر هنری جدید می‌کنند که با عنوان تابلوی سنگی شناخته می‌شود.

⦁ تابلو کاشی

این روز‌ها استفاده از تابلو کاشی به دلیل تنوع بسیار بالایی که دارد، افزایش پیدا کرده است. هنر کاشی کاری از گذشته تا کنون با ایرانی‌ها بوده است و امروزه به خلق تابلو کاشی رسیده است. این نوع تابلو‌ها از هنر کاشی‌گری و معرق بصورت ترکیبی ( Mosaic Art ) ساخته شده‌اند. معمولاً افرادی که به طراحی دکوراسیون داخلی به صورت زیبا و سنتی علاقه دارند، اقدام به خرید تابلو کاشی سنتی می‌کنند. بهتر است بدانید که قبل از خرید تابلو کاشی، به جنس کاشی بکار رفته در آن توجه ویژه داشته باشید. معمولاً کاشی‌ها در سه نوع، یک پخت، دو پخت و سه پخت در بازار موجود هستند که نوع سه پخت آن دارای کیفیت بهتری است و معمولاً لعاب‌پذیری و مقاومت بالاتری نیز دارد. پس حتماً در هنگام خرید تابلو کاشی به این نکته توجه ویژه داشته باشید.

تابلو نقاشی

به طور کلی، تابلوی نقاشی در واقع کامل‌کننده هر محیطی است و به دلیل اینکه معمولاً از رنگ‌های متفاوتی در آن استفاده می‌شود، می‌تواند یک اکسسوری مناسب برای طراحی داخلی منزل شما باشد. علاوه بر این، این تابلو‌ها در انواع کلاسیک و فانتزی موجود هستند که نوع فانتزی دارای رنگ‌های روشن‌تر یا به اصطلاح جیغ‌تری است و مناسب مکان‌های با طراحی داخلی مدرن است.

نکاتی که باید هنگام در خرید تابلو بدانید

⦁ توجه به نوع طراحی دکوراسیون داخلی

به شکل کلی، طراحی داخلی ساختمان‌ها به صورت کلاسیک یا مدرن است. همواره باید توجه کنید که خرید تابلو می‌تواند به دکوراسیون داخلی محیط شما روح تازه‌ای بدهد و همواره مهم است تا بر طبق طراحی داخلی ساختمان، اقدام به انتخاب تابلو کنید. اگر از طراحی مدرن استفاده می‌کنید، بهتر است تا به خرید تابلو‌های سنگی بیشتر توجه کنید. همچنین اگر طراحی داخلی منزل شما کلاسیک است، خرید تابلو کاشی یا خط می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

⦁ توجه به رنگ تابلو

به طور کلی بهتر است بدانید که باید تناسب خوبی بین رنگ تابلو و دکوراسیون داخلی منازل وجود داشته باشد. دلیل این امر، این است که به طور مثال: اگر رنگ پرده‌ها و مبل شما روشن است، باید از رنگی برای تابلو استفاده کنید که تناسب خوبی با آن‌ها داشته باشد یا به عبارت دیگر، مکمل آن‌ها باشد. همچنین نکته دیگری نیز در ارتباط با خرید تابلو وجود دارد که به شما می‌گوید، اگر قصد خرید چند تابلو را دارید که دارای رنگ روشن و تیره هستند، ابتدا تابلو با رنگ تیره را در قسمت بالاتر نصب کنید و تابلو با رنگ روشن را در ارتفاع پایین‌تر از آن نصب کنید. زیرا تابلو‌های با رنگ روشن بهتر نور محیط را انعکاس می‌دهند و اگر در ارتفاع بسیار بالایی قرار گیرند، این امکان به وجود نخواهد آمد.

⦁ دقت در ارتفاع دیوار در خرید تابلو

بهتر است بدانید که ارتفاع دیوار نیز در خرید تابلو بسیار مهم است. اگر دیواری دارید که دوست دارید بلندتر دیده شود، بهترین انتخاب می‌تواند برای منزل شما، استفاده از تابلو‌های عمودی باشد. همچنین در هنگام نصب آن‌ها بر روی دیوار، همواره ارتفاعی را مدنظر قرار دهید تا با قد متوسط افراد در تراز باشد. زیرا اگر تابلو در ارتفاع بسیار بالا یا پایین نصب شود، دیگر توجه دیگران را به خود جلب نخواهد کرد. همچنین نیز توصیه می‌شود که اگر دیوار پذیرایی منزل یا محیط کار شما افقی است، انتخاب و خرید تابلو افقی می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد و این تابلو می‌تواند از نوع سنگی، خطی یا کاشی باشد.
فروشگاه ها انواع مختلف تابلو شعر، خط و کاشی را در رنگ‌بندی‌ها و طرح‌های مختلف به شما ارائه می‌دهد. تابلو مرغ عاشق، تابلو خوشنویسی گلستان و تابلو سنگی مادرانه از جمله محصولات پر طرفدار این فروشگاه است. اگر قصد خرید تابلو را دارید، به راحتی می‌توانید تا با مراجعه به این فروشگاه اینترنتی، در کسری از ثانیه خرید خود را انجام دهید و محصولی با کیفیت بسیار بالا را درب منزل دریافت کنید.

برای خرید انواع سرویس های چای خوری می توانید به فروشگاه ما سر بزنید.