محدوده قیمت
حذف همه قیمت
از تومان
تا تومان
فقط نمایش کالاهای موجود
فقط کالاهای تخفیف دار
مناسب برای
چشم روشنی
هدیه عروسی
کادوی تولد
روز عشق
روز مادر
روز معلم
جهیزیه
سیسمونی
طرح
گلسرخی
خط
بته جقه
گل
کاشیکاری
فرش

خرید سرویس صبحانه خوری + پنیرخوری + پلات

پنیرخوری گلسرخی
9876-پنیرخوری گلسرخی
235,000 تومان
وضعیت کالا : موجود
پنیرخوری گل و عشق
9598-پنیرخوری گل و عشق
125,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
ست صبحانه خوری جانان
8507-ست صبحانه خوری جانان
590,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
پنیرخوری گلسرخی
8206-پنیرخوری گلسرخی
78,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
ست صبحانه خوری دانه سرخ
8202-ست صبحانه خوری دانه سرخ
185,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
ست صبحانه خوری آیرین
8180-ست صبحانه خوری آیرین
198,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
ست صبحانه خوری آیلار
8179-ست صبحانه خوری آیلار
315,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
ست صبحانه خوری گلسرخی
8161-ست صبحانه خوری گلسرخی
239,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
پنیرخوری گل رز
7174-پنیرخوری گل رز
59,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
ست صبحانه رز صورتی
6061-ست صبحانه رز صورتی
89,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
پنیر خوری رز صورتی
6059-پنیر خوری رز صورتی
59,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
پنیر خوری آبرنگی
5032-پنیر خوری آبرنگی
79,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
تخته پنیر گل سرخی زرین
3955-تخته پنیر گل سرخی زرین
47,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
تخته پنیر گل سرخی تک
3954-تخته پنیر گل سرخی تک
54,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
پلات گل سرخی3
3945-پلات گل سرخی3
25,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
پلات گل سرخی4
3944-پلات گل سرخی4
25,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
پلات گل سرخی2
3943-پلات گل سرخی2
20,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
پلات گل سرخی
3942-پلات گل سرخی
20,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود

صبحانه مهم‌ترین وعده غذایی در طول روز است و افرادی که صبحانه را به‌صورت کامل میل می‌کنند، احساس شادابی و سر زندگی بیشتری دارند. برای اینکه اعضای خانواده میل بیشتری به خوردن صبحانه پیدا کنند، یکی از ترفند‌های خاص، استفاده از یک سرویس صبحانه خوری زیبا و جذاب است که انتخاب آن هنر و سلیقه بانوان ایرانی را می‌طلبد.

امروزه سرویس‌های صبحانه خوری را از جنس سرامیک تولید می‌کنند که در بازار مدل‌های مختلفی از آن با رنگ‌بندی‌های گوناگون وجود دارد، اما گاهی اوقات تنوع این محصول به قدری زیاد است که خانم‌ها به‌منظور خرید یک سرویس مناسب برای صبحانه دچار سردرگمی می‌شوند.

بنابراین اگر شما هم قصد خرید ظروفی را برای صبحانه دارید، یا اینکه می‌خواهید یک ست دو نفره مخصوص صبحانه برای جهیزیه عروس خریداری کنید، بهتر است بدانید در یک سرویس صبحانه خوری چه مدل ظرفی وجود داد. علاوه بر این توجه به نکاتی کوتاه اما کاربردی باعث می‌شود تا بتوانید محصول مناسب و باکیفیتی را انتخاب نمایید.

سرویس صبحانه خوری شامل چه ظروفی می‌شود؟

یک ست صبحانه خوری می‌تواند شامل ظروف زیر باشد که البته در سرویس‌های مختلف تعداد و نوع آن‌ها باهم فرق می‌کند:

قوری درب‌دار:

یکی از پرکاربردترین وسایل موجود در هر آشپزخانه‌ای، قوری است که برای دم کردن چای مورد استفاده قرار می‌گیرد و جنس‌های مختلفی دارد. وجود یک قوری درب‌دار در ست صبحانه خوری باعث می‌شود، راحت‌تر چای را برای اعضای خانواده سرو کنید.

قندان درب‌دار:

یکی دیگر از ظروفی که وجود آن می‌تواند تکمیل‌کننده سرویس‌های صبحانه خوری باشد، قندان درب‌دار است و اگر طراحی زیبایی داشته باشد، می‌تواند اشتهای شما را به نوشیدن چای افزایش دهد. این ظرف جنس‌های مختلفی دارند که قندان‌های چینی جزء بهترین محصولات هستند. اما اگر به دنبال مدل‌های جذاب و شیک می‌گردید، قندان درب‌دار چینی گلسرخی یک نمونه عالی برای گذاشتن بر سر سفره یا میز صبحانه خواهد بود.

فنجان و نعلبکی:

معمولاً در همه سرویس‌های صبحانه خوری فنجان و نعبلکی برای نوشیدن چای یا قهوه وجود دارد که بر اساس چند پارچ بودن سرویس، تعداد آن متفاوت است. مثلاً در سرویس‌های 10 پارچ دو عدد فنجان و دو عدد نعلبکی در نظر گرفته شده است که به آن ست دو نفره هم می‌گویند.

پنیر و کره خوری:

یکی دیگر از ظروف کاربردی در ست‌های صبحانه خوری، ظرف مخصوص پنیر و کره خوری است که برای قرار دادن پنیر و کره مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ظرف معمولاً درب‌دار بوده و به شما کمک می‌کند تا دیگر برای جدا کردن کره و پنیر مشکلی نداشته باشید و باقیمانده این خوراکی‌ها را با همان ظرف داخل یخچال قرار دهید.

بشقاب:

باتوجه‌به اینکه ممکن است افراد در وعده صبحانه خود نیمرو، املت، گوچه و خیار یا ... میل کنند، در سرویس‌های صبحانه خوری معمولاً بشقاب‌هایی در دو سایز بزرگ و کوچک برای قرار دادن این خوراکی‌ها در نظر می‌گیرند. این ظروف هم می‌تواند در وعده صبحانه کاربردی باشند.

پیاله مربا خوری:

در سرویس‌های صبحانه خوری پیاله‌هایی وجود دارد که انواع مربا را داخل آن قرار می‌دهند تا با کره میل شود.

هنگام خرید سرویس صبحانه خوری دانستن چه نکاتی لازم و ضروری است؟

اگر قصد خرید یک سرویس صبحانه خوری جدید را دارید، برای اینکه بتوانید بهترین نمونه را انتخاب کنید، لازم است نکات زیر را مدنظر داشته باشید:

توجه به تناسب سرویس صبحانه خوری با تعداد اعضای خانواده:

هنگامی که می‌خواهید یک سرویس را برای وعده صبحانه خریداری نمایید، به تعداد کلی ظروف آن دقت کنید و محصولی را بخرید که دارای ظروف و لیوان‌های یک شکل به تعداد همه افراد خانواده باشد. مثلاً اگر تاره عروس هستید، مدل‌های جذاب و زیبای ست صبحانه خوری دو نفره می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

توجه به تعداد ظروف موجود در سرویس صبحانه خوری:

برای خرید سرویس مخصوص صبحانه حتماً به تعداد ظرف‌های موجود در این سرویس دقت کنید. منظور از تعداد ظروف ست صبحانه خوری، چند پارچ بودن آن است. این محصولات از 14 پارچ تا 53 پارچ در بازار موجود هستند که برای انتخاب مناسب‌ترین باید اندازه میز غذاخوری و تعداد نفرات را در نظر بگیرید.

توجه به جنس سرویس صبحانه خوری:

سعی کنید برای خرید ظروف صبحانه خوری شیک و جدید به سراغ مدل‌هایی بروید که جنس مرغوب و باکیفیتی داشته باشند. سرویس‌های مخصوص صبحانه دارای جنس‌های مختلفی مثل پلاستیک، چوب، چینی، سرامیک و ... هستند که در این میان مدل‌های سرامیکی و چینی مناسب‌ترین نمونه‌ها بوده و علاوه بر زیبا بودن، از لحاظ وزنی هم خیلی سنگین نیستند. اگر شما به دنبال خرید جدیدترین سرویس صبحانه خوری عروس برای تکمیل جهیزیه هستید، بهتر است نمونه انتخابی خود را از میان جنس‌های سرامیک یا چینی انتخاب کنید.

توجه به قیمت سرویس صبحانه خوری:

نکته مهمی دیگری که برای خرید سرویس صبحانه خوری باید در نظر بگیرید، قیمت مناسب این محصول است. البته قیمت یک ست صبحانه خوری به عواملی مختلفی همچون جنس ظروف، طرح و رنگ، تعداد ظرف‌ها یا چند پارچ بودن سرویس، دوام و کیفیت و دیگر ویژگی‌ها و مشخصات محصول بستگی دارد. درصورتی‌که می‌خواهید یک سرویس صبحانه خوری فانتزی با قیمت مناسب و ارزان را خریداری نمایید، می‌توانید به فروشگاه‌های معتبر مراجعه کنید.

خرید اینترنتی سرویس صبحانه خوری

این روز‌ها افراد زیادی ترجیح می‌دهند کالا‌های مورد نیاز خود را به صورت غیرحضوری و آنلاین از وب‌سایت‌های به‌نام خریداری نمایند. وب‌سایت‌های معتبر و معروفی است که محصولات مرغوب و باکیفیتی همچون سرویس و ظروف صبحانه خوری شیک و زیبا را در قفسه‌های فروشگاه خود جمع‌آوری نموده است تا بانوان عزیزی که به دنبال خرید این ظروف هستند، راحت‌تر بتوانند آن‌ها خریداری کنند. اگر دلتان می‌خواهد ظروف صبحانه خوری شما خاص و متفاوت باشد و بوی خوش صبحانه‌های خانه مادر بزرگ را برایتان تداعی کند، می‌توانید ست‌ها و ظروف صبحانه خوری چینی گلسخری موجود در فروشگاه را سفارش دهید و خریداری کنید.

تنوع گوناگون انواع هدایای سازمانی در فروشگاه موجود می باشد.