محدوده قیمت
حذف همه قیمت
از تومان
تا تومان
فقط نمایش کالاهای موجود
فقط کالاهای تخفیف دار

خرید هدیه های سازمانی شیک

چایخوری تک نفره گل گندم
10321-چایخوری تک نفره گل گندم
455,000 تومان
وضعیت کالا : موجود
ست چای خوری تک نفره آوان
10266-ست چای خوری تک نفره آوان
729,000 تومان
وضعیت کالا : موجود
ست هدیه ارگ شیراز
10403-ست هدیه ارگ شیراز
989,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
ست هدیه ترنجستان
10402-ست هدیه ترنجستان
969,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
ست چایخوری دونفره گلاریس
10278-ست چایخوری دونفره گلاریس
1,530,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
ست چای خوری تک نفره دماوند
10261-ست چای خوری تک نفره دماوند
730,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
ست هدیه نارنجستان
10245-ست هدیه نارنجستان
795,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
ست هدیه سپیدار
10244-ست هدیه سپیدار
485,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
فنجان نعبلکی شیرین
10194-فنجان نعبلکی شیرین
195,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
فنجان نعلبکی دریا
10192-فنجان نعلبکی دریا
198,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
چایخوری سر عشق
10175-چایخوری سر عشق
470,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
ست هدیه چایخوری دیار عاشقان
10052-ست هدیه چایخوری دیار عاشقان
299,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
ست چایخوری هدیه لادن
10047-ست چایخوری هدیه لادن
345,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
چایخوری تک نفره کاروان
9970-چایخوری تک نفره کاروان
348,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
چایخوری تک نفره مهرشاد
9969-چایخوری تک نفره مهرشاد
275,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
ست چایخوری تکنفره شاداب
9968-ست چایخوری تکنفره شاداب
355,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
چای خوری تک نفره  دایره سخن عشق
9380-چای خوری تک نفره دایره سخن عشق
199,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
چای خوری تک نفره دایره هفت آسمان
9379-چای خوری تک نفره دایره هفت آسمان
199,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود

خرید هدیه سازمانی

در عصر امروز، شرکت‌ها و کسب و کار‌ها، برای اینکه بتوانند ارتباط خوبی با کارکنان و مشتریان خود یا حتی سایر کسب و کار‌ها بگیرند، اقدام به تهیه هدیه سازمانی می‌کنند. به طور کلی اگر قصد این را دارید تا در دل مشتریان خود جا باز کنید و بتوانید یک شیوه تبلیغاتی ارزان قیمت اما با بازدهی بالا را پیش بگیرید، اولین پیشنهاد، تهیه هدیه سازمانی است. هر مدیر باهوشی می‌داندکه برای باقی ماندن در عرصه رقابت و رونق کسب و کار، نیازمند این است تا خودی نشان دهد و ارتباط خوبی با مدیران سایر مجموعه‌ها برگزار کند. از همین رو بهتر است تا با نزدیک شدن به اعیاد مختلف، به فکر تهیه پک‌های هدیه سازمانی باشید.

هدایای سازمانی

بهتر است همواره قبل از خرید هدیه سازمانی، هدف اصلی خود از انجام آن بدانید. برای انجام این کار، در نظر داشته باشید که هدیه سازمانی می‌تواند مانند پلی باشد که شما را به سمت موفقیت در کسب و کار سوق دهد و در نهایت موجب ایجاد رابطه بهتر شما با کارکنان، مشتریان و مدیران سایر کسب و کار‌ها خواهد شد. علاوه بر این، بهتر است بدانید که در بسیاری از مواقع، کسب و کار‌ها از خرید هدایای سازمانی پرهیز می‌کنند و بی‌آنکه بدانند فرصت تعامل با دیگران را از دست خواهند داد.
البته نکته مهم این است که شما با انتخاب پک‌های هدیه سازمانی، در واقع هدیه شخصی‌سازی شده مخصوص به شرکت خودتان را به مشتری یا مدیران ارائه دهید. با انجام این کار، تجربه نشان داده است که همواره در ذهن افراد باقی خواهید ماند و در نهایت مشتری را با خود در کسب و کارتان همراه خواهید ساخت.

ویژگی‌هایی که باید هدایای سازمانی داشته باشند

⦁ هدیه سازمانی برند شما را به دیگران یادآوری کند

به طور کلی، تنها خرید هدیه سازمانی برای افراد دیگر کافی نیست و اگر شما برند شرکت را در آن بکار نبرید، طبیعتا نتیجه مطلوبی را نخواهید گرفت. بهتر است بدانید که یکی از ویژگی‌های اصلی یک هدیه سازمانی، این است که برند شما را یادآور باشد. به طور مثال اگر مثل بقیه سازمان‌های دولتی، اقدام به خرید سررسید یا تقویم دیواری کنید، شما به هیچ عنوان برند خود را معرفی نکرده‌اید و به همین دلیل، دقیقاً نتیجه عکس خواهید گرفت و مشتری یا صاحبان کسب و کار دیگر، با دیدن آن، تنها به این فکر خواهند کرد که شما از روی عادت این کار را انجام داده‌اید.
نکته مهم در ارتباط با این ویژگی در خرید هدیه سازمانی، این است که یا برند خود را بر روی هدیه سازمانی به شکل برچسب حک کنید یا اینکه هدیه‌های سازمانی تهیه کنید که مختص کسب و کار خودتان باشد.

⦁ هدیه سازمانی با کیفیت تهیه کنید

اصلی‌ترین هدف از خرید هدایای سازمانی، انجام یک روش بازاریابی با بازدهی بالا است. برای انجام این کار حتماً هزینه‌ای را کنار بگذارید و هر آنچه احساس می‌کنید می‌تواند مشتری یا صاحبان کسب و کار دیگر را به سمت برند شما سوق دهد، تهیه کنید. به طور مثال، برخی از فروشگاه‌ها اقدام به فروش پک هدیه سازمانی می‌کنند که علاوه بر قیمت پایین، دارای کیفیت بالایی نیز است.

⦁ هدیه سازمانی کاربردی باشد

اگر هدیه‌ای که برای مشتری خریداری می‌کنید، کاربردی نباشد، به همان اندازه نیز در بازاریابی ناموفق خواهید بود. بهتر است تا حتماً هدیه‌ای را تهیه کنید که مشتری با دیدن آن احساس رضایت در چهره‌اش مشخص شود. به طور مثال: خرید یک تابلوی خط برای مشتری، می‌تواند آنقدر ارزشمند باشد که تا سال‌ها مشتری آن را بر روی دیوار اتاقش نصب کند و به هوش سرشار شما و کسب و کارتان پی ببرد و در نهایت رابطه مستمری با شما برقرار کند.

⦁ هدیه‌ای باشد که در داخل کشور تولید شده باشد

همواره این نکته را مدنظر قرار دهید که خرید هر نوع هدیه سازمانی، قادر نخواهد بود تا طرف مقابل را مجذوب برند شما کند. اگر قصد این را دارید تا همواره در ذهن مخاطب خود باقی بمانید، استفاده از هدیه سازمانی که در داخل کشور تولید می‌شود بسیار اهمیت دارد. به طور مثال: اگر اقدم به خرید هدیه سازمانی کنید که یک اثر هنری مطلوب باشد، این حس را در مشتری یا کارکنان شرکت خود ایجاد می‌کنید که چقدر حضور شما برای این سازمان دارای اهمیت است و شرکت برای اینکه بتواند حس رضایت را بر روی چهره شما نمایان کند، تمام تلاش خود را کرده است.

مزیت استفاده از هدایای سازمانی

⦁ تأثیرپذیری بالاتر این نوع بازاریابی در ذهن کارکنان کسب و کار و مشتریان که منجر به رابطه عمیق‌تر شما با بقیه افراد خواهد شد.
⦁ ایجاد حس وفاداری در ذهن اشخاص که در نهایت موجب رونق کسب و کار شما خواهد شد.
⦁ افزایش تعداد مشتریان شما در مدت کوتاهی پس از استفاده از این روش تبلیغاتی در اعیاد مختلف.
⦁ تشویق کارکنان و در نهایت افزایش بهره‌وری آن‌ها در بلند مدت.

نکاتی که باید در خرید هدایای سازمانی در نظر بگیرید.

⦁ خلاقانه عمل کنید

شاید در نظر اول استفاده از هدیه سازمانی ساده به نظر برسد اما اگر نکات مهم در ارتباط با آن را در نظر نگیرید، ممکن است تنها هزینه زیادی را صرف کنید درحالی که به هیچ نتیجه‌ای نرسیده‌اید. بهتر است تا این طرز فکر را از خود دور کنید که خرید خودکار و حک نام برند خود بر روی آن می‌تواند جذاب باشد. بهتر است تا فقط کمی خلاق باشید و به طور مثال از یک ست یا پک تک نفره چایخوری استفاده کنید. اینگونه هدایای سازمانی علاوه بر اینکه بسیار کاربردی هستند، قابلیت این را دارند تا مدت زمان زیادی در جلوی چشم مخاطب شما قرار بگیرند. در واقع هدف نهایی شما این است که خود و کسب و کارتان را به اطرافیان معرفی کنید و چه چیزی بهتر از اینکه یک هدیه سازمانی منحصر به فرد تهیه کنید.

⦁ از بسته‌بندی شکیل استفاده کنید

هیچوقت جزئیات را دست کم نگیرید و سعی کنید تا به آن‌ها در هدایای سازمانی احترام بگذارید. استفاده از بسته‌بندی مناسب در قالب یک جعبه استفاده کنید. همچنین استفاده از یک یادداشت در کنار هدیه، می‌تواند فرد مورد نظر شما را در آن واحد مجذوب شما کند و حتی موجب شود تا به طور مثال: مدیر یک شرکت بزرگ با شما تماس بگیرد و دعوت به همکاری از شما کند. پس جزئیات را دست کم نگیرید.

⦁ سلایق افراد را در نظر بگیرید

اگر شما به دنبال این هستید تا هدیه سازمانی نوروز یا سایر اعیاد را تهیه کنید، همواره سلایق و جایگاه افراد را در نظر بگیرید. به طور کلی اگر قصد خرید ست مدیریتی را دارید، توجه کنید که اگر کسب و کار مدیری در زمینه تکنولوژی است، هدیه‌ای که برای او و کسب و کارش مناسب است را تهیه کنید. علاوه بر این، اگر مدیر مورد نظر شما فرهنگی است، استفاده از یک تابلوی خط نستعلیق ممکن است او را به وجد بیاورد.
علاوه بر این، این نکته را در نظر بگیرید که اگر برای کارکنان شرکت خود قصد تهیه هدیه سازمانی را دارید، حتماً تفاوت‌هایی را در آن لحاظ کنید تا افراد این احساس را بدست بیاورند که برای آن‌ها ارزش قائل شدید و در خرید هدیه سازمانی برای آن‌ها وقت زیادی را صرف کرده‌اید. به عنوان نکته آخر نیز در نظر داشته باشید که رنگ هدایای سازمانی برای بانوان و آقایان را یکسان در نظر نگیرید تا موجب ایجاد یک حس خوب در آن‌ها شوید. احترام گذاشتن به بانوان در تهیه هدیه سازمانی، نکته مهمی است که نباید از کنار آن ساده عبور کنید.

⦁ از تبلیغات اضافی بپرهیزید

همانطور که می‌دانید، در هر کسب و کاری استفاده از تبلیغات زیاد مفید نیست و در نهایت موجب فراری دادن مشتری خواهد شد. در ابتدا گفته شد که هدیه‌های سازمانی را برای مخاطب خود در نظر بگیرید که لوگوی شما را به یاد بیاورند. این جمله به این معنی نیست که حتماً شما باید لوگوی کسب و کار خود را بسیار بزرگ بر روی هدیه سازمانی حک کنید. بهتر است تا به جای این کار، هدیه خاصی را در نظر بگیرید که موجب جذب افراد به کسب و کار شما شوند.

⦁ در هر مناسبت هدیه سازمانی ندهید

اگر کسب و کار شما هر چقدر هم خلاقانه عمل کند و نسبت به سلایق دیگران احترام بگذارد، اگر در دفعات زیاد و در مناسبت‌ها و اعیاد مختلف این کار صورت گیرد، در نهایت موجب خواهد شد تا این کار شما برای دیگران امری عادی به نظر برسد و مفهوم درست را به آن‌ها نرساند. توجه کنید که بهتر است تا مثلاً در سال تنها به خرید هدیه سازمانی نوروز فکر کنید یا نهایتاً سالی دو الی سه بار این کار را انجام دهید تا هدف اصلی شما که جذب مشتری است برسید.
دست به کار بزرگی‌زده و اقدام به ارائه هدایای سازمانی بسیار متنوعی را کرده است. در واقع تمامی نکاتی که باید در خرید هدیه سازمانی رعایت کنید، در این محصولات وجود دارد و کار شما را تا حد زیادی راحت کرده است. بهتر است بدانید که شما قادر خواهید بود تا با سفارش دادن پک‌های هدیه سازمانی از این فروشگاه اینترنتی، به راحتی به مقصود خود برسید و مشتریان را به راحتی جذب کنید و به کسب و کار خود رونق دهید.