محدوده قیمت
حذف همه قیمت
از تومان
تا تومان
فقط نمایش کالاهای موجود
فقط کالاهای تخفیف دار

خرید پاکت کادویی و ساک خرید خاص

پاکت پول آیما
6889-پاکت پول آیما
75,000 تومان
وضعیت کالا : موجود
پاکت پول آیسا
6887-پاکت پول آیسا
75,000 تومان
وضعیت کالا : موجود
پاکت پول نینا
6885-پاکت پول نینا
75,000 تومان
وضعیت کالا : موجود
پاکت پول نورا
6883-پاکت پول نورا
75,000 تومان
وضعیت کالا : موجود
پاکت پول مایا
6882-پاکت پول مایا
75,000 تومان
وضعیت کالا : موجود
پاکت پول طلوع
6881-پاکت پول طلوع
75,000 تومان
وضعیت کالا : موجود
پاکت هدیه
8011-پاکت هدیه
12,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
پاکت پول شیما
6897-پاکت پول شیما
15,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
پاکت پول نسترن
6896-پاکت پول نسترن
15,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
پاکت پول یاسمن
6895-پاکت پول یاسمن
15,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
پاکت پول درنا
6894-پاکت پول درنا
48,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
پاکت پول مهسا
6893-پاکت پول مهسا
15,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
پاکت پول نهال
6892-پاکت پول نهال
15,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
پاکت پول شیرین
6891-پاکت پول شیرین
15,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
پاکت پول یاس
6890-پاکت پول یاس
48,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
پاکت پول لطیفه
6888-پاکت پول لطیفه
15,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
پاکت پول ویدا
6884-پاکت پول ویدا
48,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
پاکت سنبل
5503-پاکت سنبل
9,500 تومان
وضعیت کالا : ناموجود

خرید پاکت پول / ساک دستی هدیه

پاکت‌های کادویی مخصوص پول و ساک‌های هدیه از جمله وسایلی هستند که امروزه به جای کاغذ کادو مورد استفاده قرار می‌گیرند. این محصولات در طرح‌ها و مدل‌های زیبا و متنوعی طراحی و تولید می‌شوند تا برای سلیقه‌های مختلف و مناسبت‌های گوناگون، یک نمونه جذاب و خاص از آن وجود داشته باشد.

مطمئناً بعد از اینکه هدیه مورد نظر خود را تهیه کردید، وقت آن رسیده که به فکر خرید پاکت پول برای هدایای نقدی یا به دنبال خرید ساک هدیه برای کادو‌های غیرنقدی خود باشید تا ارزش هدیه شما برای فرد مقابل چند برابر شود.

پس اگر قصد دارید برای جشن تولد، سالگرد ازدواج یا هر مناسبت دیگری برای یکی از عزیزانتان هدیه‌ای را تهیه کنید، بهتر است حتماً در کنار آن، به فکر خرید پاکت کادویی شیک یا ساک هدیه دستی زیبا هم باشید، اما قبل از هر اقدامی باید با انواع آن آشنا شوید و برای انتخاب مناسب‌ترین نمونه نکاتی را در نظر بگیرید.

با انواع پاکت کادویی بیشتر آشنا شوید

پاکت کادو فانتزی و تزئینی انواع مختلفی دارد که در ساخت آن‌ها معمولاً از مواد اولیه متفاوت و طرح‌های خلاقانه و زیبایی استفاده شده است. پاکت‌های کادویی از نظر ظاهری به سه دسته کلی زیر تقسیم‌بندی می‌شوند که هر کدام دارای ویژگی‌های خود بوده و شامل موارد زیر می‌شود:

• پاکت کادویی پول

برای هدیه دادن پول بهتر است آن را داخل یک پاکت پول کادویی فانتزی زیبا قرار دهید تا برای عزیزی که هدیه نقدی را دریافت می‌کند، بسیار جالب و مورد پسند باشد. بسیاری از افراد تمایل دارند پول نقدی به فرد مورد نظر خود هدیه دهند تا او هر آنچه را که دوست دارد، برای خود خریداری نماید. اما مطمئناً قرار دادن هدیه نقدی در پاکت مخصوص پول می‌تواند یک ترفند بسیار عالی برای هدیه دادن پول نقدی به صورت محترمانه، جالب و شکیل باشد. پاکت کادویی پول ممکن است از جنس مقوا، کاغذ یا نمد تولید شده و دارای رنگ‌ها و تزئینات مختلف مثل گل، اشکال فانتزی یا تصاویر جالب و زیبا باشد. همچنین ساختار پاکت هدیه پول می‌تواند تلفیقی از نمد و مقوا با رنگ‌بندی متنوع باشد. شما می‌توانید انواع ساده‌تر را برای هدیه دادن به همکار و دوستان و طرح‌های فانتزی را برای هدیه دادن به آشنایان انتخاب و خریداری نمایید.

• پاکت کادویی دسته دار

یکی از متداول‌ترین نوع پاکت هدیه، مدل‌های دسته دار آن است که با نام بگ هم شناخته می‌شود. طراحی این پاکت‌ها به‌گونه‌ای است که هدیه مورد نظر شما داخل آن‌ها قرار گرفته و شما می‌توانید به راحتی آن را جابه‌جا نمایید و با طرح‌های زیبایی که این پاکت‌های کادو دارند، مسلماً جلوه هدیه شما را بهتر نشان خواهند داد. اندازه پاکت‌های هدیه می‌تواند بزرگ یا کوچک باشد که در این میان پاکت هدیه بزرگ معمولاً برای کادو‌های حجیم مثل پوشاک یا کفش مورد استفاده قرار می‌گیرد. جنس پاکت‌های هدیه دسته دار می‌تواند از نوع کاغذ کاهی، مقوا یا پارچه درست شده باشد و هر کدام از آن‌ها قدرت تحمل وزن‌های مختلفی را دارند. مدل‌های متنوع این نوع پاکت کادویی به شما این امکان را می‌دهد تا پاکت دسته دار را با تم هدیه خود هماهنگ و ست کنید. مدل‌های پارچه‌ای با قرار گرفتن وسیله در آن‌ها تغییر فرم می‌دهند اما انواع مقوایی ساختار خشکی داشته و شکل آن‌ها به صورت خالی یا پر، ثابت هستند. پاکت‌های کادویی دسته دار از طرح‌های چاپ شده متنوعی برخوردار هستند و ممکن است ساختار بیرونی آن‌ها مات، براق، اکلریک یا ترکیبی از آن‌ها باشد. شما می‌توانید بسته به اندازه و سایز هدیه خود، یک نمونه خاص و زیبا را انتخاب و خریداری نمایید.

• ساک دستی هدیه

برخی از افراد ترجیح می‌دهند برای هدیه دادن به عزیزانشان در مناسبت‌های مختلف یا جشن‌ها و مراسم‌ها از ساک دستی هدیه استفاده نمایند. این محصولات هم از لحاظ ظاهری بسیار شیک و مناسب هستند و تأثیرپذیری کادو شما را بیشتر می‌کنند. ساک‌های هدیه دستی در انواع طرح‌ها و رنگ‌بندی‌های متنوع طراحی و تولید می‌شوند تا افراد با هر هدفی که دارند، بتواند یک نوع مناسب را انتخاب و خریداری نمایید. اگر به دنبال یک ساک هدیه دستی شیک و لوکس هستید، می‌توانید برای دیدن نمونه‌های جذاب به فروشگاه مراجعه نمایید.

هنگام خرید پاکت کادو یا ساک دستی هدیه دانستن چه نکاتی مهم و ضروری است؟

درصورتی‌که قصد خرید ساک هدیه دستی یا پاکت کادو پول دارید، برای انتخاب نمونه مناسب به این نکات توجه کنید:

• به طرح و رنگ پاکت کادو و ساک هدیه توجه کنید؛ با توجه به کادویی که تهیه کرده‌اید، سن فرد مورد نظر و نسبت شما با او، طرح و رنگ این محصولات را انتخاب کنید تا با هدیه شما هماهنگ و ست باشد و باعث جذابیت بیشتر آن شود.

• به جنس پاکت کادو و ساک هدیه توجه کنید؛ حتماً جنس پاکت کادو یا ساک هدیه را به‌گونه‌ای انتخاب کنید که با وزن و اندازه هدیه شما تناسب داشته باشد، چراکه عدم تناسب بین پاکت یا ساک با کادو مورد نظر شما باعث پاره شدن این محصولات خواهد شد.

• به ابعاد و کف پاکت کادو و ساک هدیه توجه کنید؛ سایز پاکت کادو یا ساک هدیه باید متناسب با هدف و هدیه مورد نظر شما باشد. پس هنگام خرید این محصولات حتماً کف آن‌ها را طوری انتخاب کنید که پهن باشد تا موقع قرار دادن کادو داخل آن به راحتی صاف شود. یک پاکت کادو فانتزی و شیک در صورتی برای هدیه مورد نظر شما مناسب خواهد بود که تحمل وزن و فشاری را که به آن اعمال می‌شود، داشته باشد.
• هدف خود را از خرید پاکت کادو و ساک هدیه مشخص کنید؛ سایز و تزئینات پاکت کادو یا ساک هدیه دستی باید هماهنگ با اهداف شما باشد. مثلاً اگر می‌خواهید این محصولات را برای هدیه دادن به عزیزانتان خریداری کنید، بهتر است به سراغ طرح‌های زیباتر و شکیل‌تر بروید.

• از وب‌سایت‌های اینترنتی معتبر پاکت کادو و ساک هدیه را خریداری کنید؛ امروزه بسیاری از وب‌سایت‌های اینترنتی معتبر برای راحتی بیشتر مشتریان خود، طرح‌های متنوعی از پاکت کادو پول و ساک دستی هدیه در مجموعه خود جمع‌آوری نموده‌اند. شما می‌توانید برای خرید پاکت پول، پاکت کادو یا ساک هدیه دستی به این فروشگاه اینترنتی معتبر مراجعه کنید و پس از انتخاب نمونه مورد نظر خود آن را به صورت آنلاین سفارش دهید.

برای مشاهده انواع نمکدان گل سرخی به فروشگاه مراجعه کنید.