محدوده قیمت
حذف همه قیمت
از تومان
تا تومان
فقط نمایش کالاهای موجود
فقط کالاهای تخفیف دار

خرید کیف دست دوز پارچه ای ( کوله + کیف رو دوشی )

کیف پارچه ای سفر
1700-کیف پارچه ای سفر
65,000 تومان
وضعیت کالا : موجود
ساک پارچه ای دستی شازده کوچولو
6970-ساک پارچه ای دستی شازده کوچولو
10,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
کیف رودوشی خام
5587-کیف رودوشی خام
9,500 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
کیف برکه کاشی
5579-کیف برکه کاشی
65,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
کیف سخن عشق
5578-کیف سخن عشق
34,500 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
کیف باران عشق
5577-کیف باران عشق
27,500 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
کیف بته جقه ها
5576-کیف بته جقه ها
75,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
کیف هم هوایی
5575-کیف هم هوایی
34,500 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
کیف بته جقه
5574-کیف بته جقه
27,500 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
کیف مستان
5573-کیف مستان
34,500 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
کیف رودوشی خام 20*20
4943-کیف رودوشی خام 20*20
7,500 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
کیف رودوشی 15*15 خام
4942-کیف رودوشی 15*15 خام
20,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
کیف پاکتی خام
4941-کیف پاکتی خام
7,800 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
کوله پشتی خام
4940-کوله پشتی خام
12,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
کیف نگارگری سهراب
2206-کیف نگارگری سهراب
34,500 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
کیف نگارگری رودابه
2205-کیف نگارگری رودابه
34,500 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
کیف نگارگری تهمتن
2204-کیف نگارگری تهمتن
34,500 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
کیف پارچه ای نقش فرش
2151-کیف پارچه ای نقش فرش
34,500 تومان
وضعیت کالا : ناموجود

خرید کيف دست دوز پارچه‌ای

در گذشته کيف‌ها فقط جنبه تزئيني داشتند، اما امروزه اين وسيله جزو اکسسوري‌هاي ضروري و کاربردي بانوان براي استفاده در بيرون از منزل تبديل شده است. در کنار مدل‌هاي متنوع اين محصول، خريد کيف دست دوز پارچه‌اي مي‌تواند يک انتخاب خاص و البته متفاوت باشد؛ به‌ويژه براي خانم‌هايي که به دنبال کيف‌هاي سبک وزن مي‌گردند.
کيف‌هاي پارچه‌اي دست دوز از جمله کالا‌هاي ارزشمندي هستند که با دقت فراوان توسط هنرمندان خوش ذوق اين سرزمين طراحي و توليد شده‌اند. از جمله ويژگي‌هاي بارز اين نوع کيف‌ها مي‌توان به وزن سبک آن‌ها اشاره نمود و به همين دليل براي حمل و نقل در بيرون بسيار مناسب و کاربردي هستند.
درصورتي‌که شما هم قصد خريد کيف دست دوز پارچه‌اي را داريد، بهتر با انواع مدل‌هاي مختلف اين محصول آشنا شويد و براي انتخاب يک نمونه خاص و مناسب، نکاتي کوتاه اما خواندني را در نظر بگيريد.

با انواع مدل‌هاي کيف دست دوز پارچه‌اي بيشتر آشنا شويد

در خصوص انواع مدل‌هاي کيف دست دوز پارچه‌اي مي‌توان به موارد زير اشاره نمود:
کيف پارچه‌اي دست دوز مدل رودوشي: اين نوع کيف پارچه‌اي جزو پرکاربردترين مدل‌ها محسوب مي‌شود، چراکه اندازه متوسط و متعارفي دارد و حمل آن راحت و بدون درگيري درست صورت مي‌گيرد. از جمله ويژگي‌هاي کيف رودوشي پارچه‌اي مي‌توان به ابعاد کوچک تا بزرگ، بند بلند و داشتن وزن سبک اشاره نمود. اين نوع کيف‌ها از عملکرد خوبي برخوردار بوده و براي حمل وسايلي مانند کيف پول، تلفن همراه، عينک آفتابي، لوازم آرايشي و ... مناسب است.
کيف پارچه‌اي دست دوز مدل کوله پشتي: اين نوع کيف پارچه‌اي مدت‌هاي زيادي مي‌شود که توسط همه افراد در سنين مختلف مورد استفاده قرار مي‌گيرد و داراي اندازه‌هاي مختلف و طرح‌هاي متنوع بوده و مي‌توان آن را هم بر روي دو شانه و هم بر روي يک شانه قرار داد. راحتي کوله پشتي در اين است که وقتي بر روي دو شانه قرار مي‌گيرند، دست‌ها حالت آزادتري دارند و شما مي‌توانيد به راحتي هر چيزي را به وسيله آن جابه‌جا کنيد. امروزه به عنوان کيف دستي فانتزي هم مي‌توان از کيف‌هاي کوله‌اي استفاده نمود، چون کوله پشتي‌ها، کيف‌هايي جادار هستند و کاربرد راحتي دارند.
کيف پارچه‌اي دست دوز مدل دستي: اين نوع کيف‌هاي پارچه‌اي به دليل راحت بودن، اکثر مواقع توسط بانوان در طي روز مورد استفاده قرار مي‌گيرند. کيف‌هاي دستي پارچه‌اي کمي اندازه بزرگ‌تري دارند و با دست حمل مي‌شوند، البته بيشتر آن‌ها داراي يک بند بزرگ براي قرار گرفتن بر روي شانه هستند و داراي زيپ و دکمه بوده که لوازم زيادي مثل کيف پول، لوازم آرايشي و ... در داخل آن‌ها گذاشته مي‌شود. در دوخت کيف‌هاي دستي پارچه‌اي بيشتر دقت مي‌شود تا مقاومت لازم براي حمل وسايل مختلف را داشته باشند، بنابراين شما مي‌توانيد از اين مدل به عنوان کيف خريد پارچه‌اي استفاده نماييد.

هنگام خريد کيف دست دوز پارچه‌اي دانستن چه نکاتي مهم و ضروري است؟

اگر دوست داريد يک کيف پارچه‌اي دست دوز را خريداري کنيد، براي انتخاب نمونه مناسب و ايده‌آل، نکات زير را در نظر بگيريد:
1) توجه به مشخصات ظاهري کيف دست دوز پارچه‌اي؛ يکي از مهم‌ترين فاکتور‌ها هنگام خريد کيف دست دوز پارچه‌اي اين است که به مشخصات ظاهري آن يعني اندازه، ابعاد و وزن کيف توجه کنيد. شما بايد با در نظر داشتن ميزان گنجايش کيف و مناسب بودن وزن آن جهت حمل و جابه‌جايي، نمونه مورد نظر خود را انتخاب کنيد. متناسب بودن اندازه کيف پارچه‌اي باعث مي‌شود تا شما راحت‌تر از آن استفاده کنيد.
2) توجه به نحوه بسته شدن کيف دست دوز پارپه‌اي؛ نحوه بسته شدن کيف پارچه‌اي هم نکته مهم ديگري است که بايد هنگام خريد اين محصول به آن توجه کنيد. برخي از اين مدل کيف‌ها به وسيله زيپ بسته مي‌شود و بعضي ديگر داراي درب هستند که بر روي آن قرار مي‌گيرد و به وسيله دکمه بسته مي‌شود. شما مي‌توانيد باتوجه‌به سليقه‌اي که داريد، نمونه مورد نظر خود را انتخاب و خريداري نماييد.
3) توجه به مشخصات جيب‌هاي کيف دست دوز پارچه‌اي؛ منظور از مشخصات جيب همان ميزان فضا، تعداد جيب و محل قرارگيري آن در قسمت بيروني يا داخلي کيف و همچنين نحوه بسته شدن اين جيب‌ها است که هنگام انتخاب و خريد کيف پارچه‌اي زنانه و مردانه بايد به آن توجه کنيد.
4) توجه به چگونگي حمل کيف دست دوز پارچه‌اي؛ فاکتور اساسي ديگر در انتخاب يک کيف پارچه‌اي دست دوز مناسب اين است که اگر مي‌خواهيد اين محصول را براي استفاده روزانه خريداري کنيد، حتماً به دنبال مدل‌هاي سبک وزن برويد که هم از دسته و هم از بند‌هاي شانه‌اي محکم براي جابه‌جايي راحت‌تر دارند. پس مهم است کيف پارچه‌اي براي حمل لوازم مختلف وزن کمي داشته باشد.
5) توجه به مدل کيف دست دوز پارچه‌اي؛ کيف‌هاي پارچه‌اي دست دوز داراي مدل‌هاي متنوعي همچون رودوشي، دستي، کوله پشتي و ... هستند که انتخاب هرکدام از آن‌ها کاملاً سليقه‌اي است، بنابراين سعي کنيد مدلي را انتخاب کنيد که هم با تيپ و استايل شما نزديک‌تر است و هماهنگي دارد و هم اينکه موقع استفاده کاربرد مناسبي داشته باشد.
6) توجه به قيمت کيف دست دوز پارچه‌اي؛ عوامل مختلفي مي‌توانند بر روي قيمت کيف پارچه‌اي دست دوز تأثير‌گذار باشند نظير ابعاد و اندازه کيف، مدل، ميزان فضا و تعداد جيب. شما مي‌توانيد با مراجعه به وب‌سايت‌هاي معتبر از قيمت اين محصول اطلاع پيدا کنيد.

خريد اينترنتي کيف دست دوز پارچه‌اي

وب‌سايت‌هاي معتبر مختلفي هستند که در زمينه فروش کيف پارچه‌اي دست دوز مشغول فعاليت هستند. اين مجموعه مفتخر است مدل‌هاي متنوعي از کيف‌هاي پارچه‌اي دست دوز را که همه کار دست هنرمندان اين سرزمين هستند، در قفسه‌هاي فروشگاه خود جمع‌آوري نموده است. اگر دلتان مي‌خواهد يک کيف دست دوز پارچه‌اي رودوشي زنانه داشته باشيد که بر روي آن نقاشي و خط دست‌نويس طراحي شده باشد، حتماً به فروشگاه اينترنتي ما سري بزنيد و از طرح‌هاي جذاب و شيک آن ديدن فرماييد.