خانه های ایرانی طرحی از جمعیت مستقل امداد دانشجویی- مردمی امام علی (ع) است. خانه های ایرانی، خانه هایی برای ارائه خدمات امدادی به کودکان و بانوان در محله های محروم است. ایران خانه همه ایرانیان است. خانه ایرانی را آباد کنیم.

این خانه یکی دیگر از خانه های ایرانی جمعیت امام علی می باشد که در سال ۱۳۸۸ در راستای طرح کودکان بی کتاب، برای حمایت از کودکان کار محروم از تحصیل، در محله خاک سفید در شرق تهران تاسیس شد. این خانه در طول هفته به آموزش نزدیک ۶۰ کودک محروم از تحصیل اقدام می کند. کودکان علاوه بر خدمات آموزشی در این خانه از خدمات تغذیه رایگان، خدمات هنری و ورزشی، حقوقی، مددکاری، پزشکی و روان شناسی بهره مند می شوند. تمرکز این خانه بیشتر بر روی کودکانی است که به نوعی قربانی اعتیاد والدین شان گردیده اند و خانواده از این بیماری رنج می برند.

توضیحاتی رو که خوندین برای معرفی خانه علم خاک سفیدهست که عواید فروش محصولات این بخش برای کمک به این خانه و کودکان در نظر گرفته می شود و پلاک سه تنها واسطه رساندن محبت شما به دست کودکان خانه علم خاک سفید است. این کالاها توسط خانه علم خاک سفید در فروشگاه اینترنتی پلاک سه قرار داده شده است. نیکوکاران عزیز چشم این کودکان به دستهای یاریگر شماست. :)

نام کالا: جاشمعی سرو

جنس: چوب به همراه طرحهای نقاشی شده روی جاشمعی

کار دست

ارائه دهنده کالا : خانه علم خاک سفید

 

دکوری
فقط کالاهای موجود نمایش داده شود نمایش همه کالاها

1 2 3 4 5 6 
<<    <      >    >>