شرایط استفاده از فروشگاه اینترنتی پلاک سه

 

 هنرمندان و بچه‌های تیم پلاک سه به مانند برگهای یک درخت جوان و نوپا هستند که در تلاشند با کمک یکدیگر سایه‌ای از آرامش و امنیت در خرید را برای شما به ارمغان بیاورند. در واقع تک تک شما دوستان هستین که این درخت جوان را قوی و قوی‌تر می‌کنید. حتما می‌پرسید که چه آرامش و امنیتی و چگونه؟

شما می‌توانید با آرامش و صرفه جویی در وقتتان کالای موردنیاز خود را در کمترین زمان ممکن انتخاب و خرید نمایید و از کیفیت کالا مطمئن باشید. ما به شما اطمینان می‌دهیم که از ایمیل و اطلاعات شخصی شما که در اختیار فروشگاه اینترنتی پلاک سه قرار می‌دهید، در کمال دقت حفظ و حراست می‌کنیم. اطمینان شما به فروشگاه اینترنتی پلاک سه برای ما ارزشمند و ستودنی است. در واقع شما هستید که با حمایت و خرید کالاهای هنری فرزندان این سرزمین به ادامه مسیر فعالیت هنرمندان، کمک می‌کنید.

+. تصاویر کالاهای موجود در پلاک سه متعلق به کار هنرمندان عزیز و فروشگاه اینترنتی پلاک سه می باشد. استفاده از از این تصاویر غیرقانونی است.

+. مطالب موجود و تصاویر قرار داده شده روی سایت و وبلاگ متعلق به فروشگاه اینترنتی پلاک سه می باشد کپی برداری و استفاده از این مطالب  و تصاویر غیر قانونی می باشد.

+. لطفا در هنگام پر کردن فرم مشخصات گیرنده کالا دقت لازم را مبذول فرمایید تا کالای موردنظرتان به موقع به دست شما یا گیرنده موردنظرتان برسد.

+. فروشگاه اینترنتی پلاک سه به منزله فروش کالاهای ایرانی راه اندازی شده است. از آنجاییکه برخی از کالاهای تولیدی به صورت عمده و کارخانه ای تولید نمی شوند و بصورت دستی تولید می شوند. ممکن است که دو کالا با یک کد مشابه اندکی ناچیز با هم متفاوت باشد.

+. برخی از کالاهای تولیدی ممکن است تنها یک عدد باشد و بدلیل نوع کار نمونه مشابه آن تولید نشود.

+. مبلغ پرداختی بابت سفارشات طبق مبلغ موجود برای کالاها در سایت محاسبه شده و کالاها شامل مالیات و عوارض نمی باشد.(در فاکتور فروش نیز مالیات صفر در نظر گرفته شده است).

+. ارسالهای فوری تهران شامل سفارشاتی است که در ساعت اداری و تا ساعت 16 روز کاری (غیر از جمعه و روزهای تعطیل رسمی) در سایت ثبت گردد.

+. چنانچه به هر دلیلی از دریافت منصرف شدید، سریعا قبل از ارسال کالا به فروشگاه اینترنتی پلاک سه اطلاع دهید تا بدون صرف هیچ هزینه ای، سفارش شما باطل گردد. مبلغ فاکتور لغو شده هم ظرف 48 ساعت به حساب شما واریز می گردد.

+. فروشگاه اینترنتی پلاک سه تمام تلاش خود را به کار می بندد که کالای بدون نقص و با کیفیت برای شما ارسال نماید. در صورتی مشاهده نقصی در کالا، می توانید  حداکثرتا 24 ساعت پس از دریافت کالا، گزارش نقص را به فروشگاه اینترنتی پلاک سه اعلام فرمایید هزینه بازگشت کالا بر عهده فروشگاه اینترنتی پلاک سه می باشد.

+. در صورتی که کالای دریافتی را بدون نقص دریافت کردید ولی دوست نداشتید، می توانید به هزینه خودتان کالا را نهایتا 48 ساعت پس از دریافت، مرجوع بفرمایید.

+ درصورتی که به دلیل در دسترس نبودن مشتری یا آدرس و تلفن اشتباه پیک مراجعه کرده و مجبور به برگشتن شوند، هزینه پیک مرجوعی و ارسال مجدد با کاربر خواهد بود. بنایراین در نوشتن آدرس و تلفن دقت بفرمایید. ترجیحا تلفن ثابت، علاوه بر تلفن همراهی که در دسترس باشد، برای ما بنویسید.

 

 

به امید همراهی شما در روزهای پر از امید
تیم پلاک سه