ارسال کالا

کاربر گرامی از اینکه فروشگاه اینترنتی پلاک سه را برای خرید انتخاب فرموده اید بسیار سپاسگزاریم.

راستی اگر دوست داشته باشید کالاها بصورت کادوپیچ ویژه پلاک سه ای برای شما یا کسی که براش سفارش دادید، ارسال می شه . مبارک باشه :)

اگر کالایی را پسندیدید، در کمترین زمان ممکن تصمیم خودتان را نهایی کنید... دل را به دریا زده و خرید خود را قطعی نمایید

حتما می پرسید چرا؟

زیرا ممکن است کالای مورد نظر شما آخرین نمونه یا حتی تنها نمونه از این کالا باشد. از آنجایی که تعداد کالاهای تولیدی هنرمندان فروشگاه اینترنتی پلاک سه متنوع اما محدود است باید منتظر بمانید تا طرح جاودانه  دیگری را با دستان هنرمندانه شان رقم بزنند...

در نتیجه ممکن است که طرح تولیدی قبلی مجددا تولید نشود پس بشتابید و فرصت داشتن بهترینها را دریابید که این فرصت ها واقعا مثل باد می گذرند.

 

و اما نحوه ارسال و هزینه ها...

زمان ارسال کالاها

سفارشات شهر تهران که روزهای شنبه تا چهارشنبه(غیر از روزهای تعطیل رسمی) ثبت گردد، همان روز یا روز بعد ارسال می گردد مگر اینکه زمان ارسال کالا در توضیحات کالا توسط خریدارزمان دیگری ذکر شده باشد.

** در ضمن اگر کالایی رو خیلی سریع لازم دارین با ما تماس بگیرین یا در زمان ثبت سفارش برای ما بنویسید که در صورت امکان سریعتر برای شما  ارسال کنیم.
 پ.ن : شما مشتریان کم نظیر ما هستید پس باید هوای شما را داشته باشیم :)

** برای کالاهای سفارشی، زمان آماده سازی در مشخصات کالا نوشته شده است.

** ارسال کالا در روزهای جمعه و تعطیل رسمی انجام نمی گیرد مگر در مواردی که با هماهنگی قبلی باشد.

** ارسال کالا در ساعات اداری انجام می گردد. در صورتی که در ساعات اداری تشریف ندارید ، سعی می کنیم با هماهنگی لازم کالا را به دست شما برسانیم

 

نحوه ارسال کالاها

دوست گرامی، بعد از اضافه کردن کالا به سبد خرید و وارد کردن اطلاعات شخصی و آدرس پستی، نوبت انتخاب روش ارسال کالای خریداری شده، است.

در صورتی که شما در تهران باشید می توانید کالای خود را بصورت پستی و یا  از طریق پیک دریافت نمایید.

 

در صورتی که نیاز به دریافت کالا بصورت فوری دارید، گزینه ارسال فوری تهران را انتخاب کنید. ارسال فوری همان روزکاری  با پیک است.

هزینه ارسال کالا 72ساعته در تهران 42000 تومان است.

در صورتی که ساکن شهرستانید، کالا بصورت پستی برای شما ارسال می گردد.

هزینه ارسال کالاها

هزینه ارسال بسته های پستی در سراسر ایران بر اساس وزن مرسوله محاسبه می گردد که شامل هزینه پست و بسته بندی می باشد که مطابق تعرفه های شرکت پست است.

 

 

با سپاس فراوان

تیم فروشگاه اینترنتی پلاک سه