محدوده قیمت
حذف همه قیمت
از تومان
تا تومان
فقط نمایش کالاهای موجود
فقط کالاهای تخفیف دار

خرید فنجان های قهوه خوری شیک (تک نفره + دو نفره )

قهوه خوری دونفره یادگاری
10511-قهوه خوری دونفره یادگاری
399,000 تومان
وضعیت کالا : موجود
قهوه خوری دونفره گلسرخ
10510-قهوه خوری دونفره گلسرخ
399,000 تومان
وضعیت کالا : موجود
قهوه خوری گلک
10509-قهوه خوری گلک
235,000 تومان
وضعیت کالا : موجود
قهوه خوری گندم
10508-قهوه خوری گندم
235,000 تومان
وضعیت کالا : موجود
قهوه خوری ای عشق
10507-قهوه خوری ای عشق
235,000 تومان
وضعیت کالا : موجود
قهوه خوری سخن عشق
10506-قهوه خوری سخن عشق
235,000 تومان
وضعیت کالا : موجود
قهوه خوری مطرب عشق
10505-قهوه خوری مطرب عشق
235,000 تومان
وضعیت کالا : موجود
ست قهوه خوری نایین
9699-ست قهوه خوری نایین
399,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
قهوه خوری گلسرخی
9606-قهوه خوری گلسرخی
248,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
قهوه خوری سخن عشق
9560-قهوه خوری سخن عشق
298,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
ست قهوه خوری تک نفره گلسرخی
8569-ست قهوه خوری تک نفره گلسرخی
269,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود
ست تکنفره قهوه خوری گفتا
8568-ست تکنفره قهوه خوری گفتا
269,000 تومان
وضعیت کالا : ناموجود

نکات قابل توجه در انتخاب و خرید قهوه‌ خوری و اسپرسو خوری مناسب

اگر نوشیدنی مورد علاقه شما قهوه است و در نظر دارید تا با انتخاب یک ماگ یا فنجان قهوه‌ خوری لذت نوشیدن قهوه را برای خودتان دو چندان کنید یا بدنبال یک ست قهوه ‌خوری شیک و زیبا هستید تا لذت نوشیدن یک قهوه ناب را با مهمانانتان سهیم شوید شناختن انواع ماگ و فنجان قهوه‌ خوری و دانستن ویژگی‌های جنس انواع ست قهوه‌ خوری برایتان بسیار مفید خواهد بود تا یک خرید فنجان قهوه ‌خوری مناسب و موفق داشته باشید.

چیزی که لذت نوشیدن قهوه را دو چندان می‌کند؛ استفاده از یک قهوه ‌خوری شیک و زیبا و با کیفیت متناسب با نوع قهوه است.

از این جهت اهمیت سرو قهوه در یک قهوه خوری شیک و با کیفیت و دانستن مشخصات آن برابر اهمیت دانستن نحوه دم کردن یک قهوه ناب است.

با این مقدمه قدم به دنیای انواع فنجان‌ها و ماگ‌ ها میگذاریم تا با هم از شناختن این گستردگی تنوع در متریال، شکل ظاهری و اندازه آن‌ها لذت ببریم.

برای شروع انواع قهوه‌ خوری را از لحاظ متریال (جنس) بررسی میکنیم تا با شناخت ویژگی هر یک، بهترین انتخاب را برای خرید فنجان قهوه‌ خوری داشته باشید.

انواع فنجان قهوه‌ خوری از لحاظ متریال

۱- شیشه

شیشه بخاطر داشتن قابلیت حفظ دمای نوشیدنی برای مدت طولانی و همینطور خاصیت شفافیت آن از نظر زیبایی حائز اهمیت است از این متریال در ساخت اغلب قهوه خوری های کلاسیک استفاده میشود. پس اگر مایل هستید همزمان از طعم و مزه مطبوع و دیدن رنگ دلپذیر قهوه خودتان لذت ببرید شیشه انتخاب عاقلانه‌ای هست علاوه بر این فنجان قهوه‌ خوری شیشه‌ای بخاطر قابلیت شست و شو در ماشین ظرف شویی مورد مناسبی میباشد.

۲-سرامیک

ماگ یا فنجان قهوه ‌خوری از جنس سرامیک دوام خوبی دارد. سرامیک از لحاظ حفظ دمای و طعم قهوه قابلیت خوبی دارد. سرامیک هم مثل شیشه قابل شست و شو در ماشین ظرف شویی هست و اندکی به مراقبت بیشتر نیازمند است تا در اثر ضربه احتمالی لب پر نشود.

۳-سنگی

ست قهوه‌ خوری سنگی خیلی متداول نیستند و محبوبیت چندانی ندارند اما میتوان از نقاط مثبت آن ظاهر خاص و دوام را ذکر کرد.

۴-فولاد ضد زنگ

تعجب نکنید فولاد ضد زنگ یا همان استیل آلیاژی مقاوم به دما است ضمن اینکه مقاومت بالایی نسبت به خوردگی دارد. از این متریال در ماگ‌ ها و فنجان‌های قهوه‌ خوری مسافرتی و نیز برای ماگ‌های دو جداره استفاده می‌شود.

۵_قهوه خوری چینی 

ست قهوه‌ خوری چینی از محبوب ترین ‌ها برای پذیرایی است. زیرا چینی مرغوب از لحاظ زیبایی ظاهر و کیفیت بی‌ نظیر است اما همواره بخاطر شکنندگی به مراقبت بیشتری نیاز دارد.

۶ – ملامینه

ملامینه گرما را بخوبی حفظ می‌کند. قابلیت شست و شو در ماشین ظرفشویی دارد. از نظر هزینه قیمت آن مقرون به صرفه است اما برای گرم کردن مجدد قهوه نباید آن را در قهوه‌ خوری ملامینه مجددا گرم کرد.

انواع ست قهوه‌ خوری از لحاظ کاربرد

حالا که انواع جنس قهوه‌ خوری را بررسی کردیم وقت آن رسیده تا انواع قهوه‌ خوری‌ها را از لحاظ کاربردشان بررسی کنیم. یک دسته‌بندی ساده به ما کمک بزرگی میکند تا در دنیای امروز که تنوع در طراحی بسیار گسترده هست و حتا گاهی پای تکنولوژی و گجت‌ها هم به این عرضه باز شده انتخابی منطبق بر سلیقه شخصی والبته متناسب با مورد استفاده و کاربردی داشته باشیم.

۱-فنجان اسپرسو خوری (دمیتاس)

اگر قصد خرید فنجان قهوه‌ خوری اسپرسو رادارید با توجه به اینکه ظرفیت این فنجان سه چهارم اونس است این فنجان های کوچک اغلب سرامیکی هستند در خرید انها توجه داشته باشید تا جداره فنجان ضخامت لازم جهت حفظ دمای قهوه را دارا باشد.

2-تمبلر (tumbler)

تامبلرها ماگ قهوه‌ خوری هستند با هر دو ویژگی قهوه‌خوری کلاسیک و مسافرتی را دارا هستند. از لحاظ ظاهری اندکی از لیوان بلند‌تر هستند با سطح خارجی صاف و بدون دسته هستند. می‌توانند مدت طولانی دمای قهوه را حفظ کنند به راحتی به هنگام مسافرت در دسته جای لیوان مسافرتی قرار میگیرند.

۳-فنجان قهوه خوری پور اور-Pure over

در این نوع از فنجان قهوه‌خوری دم کردن قهوه در خود فنجان اتفاق می‌افتد قطرات قهوه از صافی بالای فنجان عبور میکند و آرام فنجان را پر می‌کند. در نمونه‌های شیشه‌ای این نوع قهوه‌ خوری و تماشای مراحل دم کشیدن قهوه جذاب است.

۴-قهوه ‌خوری دو جداره

این نوع از قهوه‌ خوری فاقد دسته هستند بدلیل دو جداره بودن بدنه آنها گرم نمیشود. حالا با انتخاب ست قهوه‌ خوری دو جداره شیشه‌ای نمایی بسیار زیبا از قهوه شناور را خواهید داشت واضح است که این نوع از قهوه‌ خوری دارای قابلیت حفظ دمای قهوه به مدت طولانی‌تری است.

۶-ماگ همزن

یادتان هست در ابتدای این بخش ذکر شد در طراحی قهوه‌ خوری از تکنولوژی هم کمک گرفته شده؟ ماگ همزن نوع دیگری از ظروف قهوه‌ خوری هست که محتویات داخل آن با زدن یک دکمه شروع به همزدن و چرخش گردابی می‌کند. از این گجت هنگام کوهنوردی و مسافرت و کمپینگ استفاده میشود. می‌توان بدون در نظر گرفتن قابلیت همزدن آنرا بصورت یک ماگ ساده استفاده کرد بدنه این ماگ‌ها ضد زنگ و خوردگی هست.

و اما به سراغ ست‌های قهوه‌ خوری برویم که برای استفاده شخصی و پذیرایی و هدیه طراحی شده اند.

انواع ست های قهوه خوری 

1 . سینی اسنک و فنجان قهوه

در این مدل از قهوه خوری‌ ها یک سینی اسنک (میان وعده) به عنوان نعلبکی زیر ماگ یا فنجان قهوه خوری کوچک قرار گرفته است. حالا با این طراحی زیبا برای نگه داشتن میان وعده و فنجان قهوه در یک سینی، کار برای پذیرایی و حتی استفاده شخصی آسان می‌شود. این مدل از قهوه ‌خوری‌ ها معمولا در ست‌های یک نفره و دونفره از جنس چینی و سرامیک به فروش می‌رسد که در طراحی‌های جدید، ست‌های قهوه‌ خوری با لاستر طلا و پرنده هم به ظروف اضافه شده که برای هدیه بسیار گزینه مناسبی می‌باشند.

۲. ست‌های قهوه‌ خوری دو نفره و شش نفره

در این مدل از ست‌های قهوه خوری هر فنجان قهوه به همراه نعلبکی در ست‌های دو و شش نفره عرضه می‌شود که جنس این ظروف اغلب از سرامیک و چینی هستند. این قهوه‌خوری‌ها بدلیل تنوع در سایز و طراحی‌های مختلف برای جهیزیه و چشم روشنی عروس پیشنهاد می‌شود.

برای مشاهده مشاهده طرح های متنوع تابلوهای خطاطی در فروشگاه کلیک کنید.